BANU BİRTEK

Merhaba, bir paragraf ile tabii ki kendimi anlatamam ama profesyonel açıdan birkaç önemli noktadan bahsedebilirim. Anneannemin annesine köklerimizle ilgili sorular sormaya başladığımda 5 yaşında olduğumu çok net hatırlıyorum ki, bu da 50 yaşında Aile Terapistliğinde 24. yılımı doldurmamı çok güzel açıklıyor.

8 yaşında başladığım astroloji yolculuğumu Batı Astrolojisi, Karma Astrolojisi, Hint Astrolojisi ve Ruhsal Astroloji Eğitimleriyle taçlandırıp, yoluma Astroloji Danışmanlığı ve Eğitmenliğiyle devam ediyorum. Eğitimlerimi Hakan Kırkoğlu'nun öğrencisi Zeynep Süzmen Şen, AYşegül Türker, Şebnem Ekşib ve Barış Özkırış'tan aldım.

Transandantal Meditasyonla 17 yaşında tanıştıktan ve daha sonra Osho meditasyonlarına yönelmenin ardından, 30’lu yaşlarımda kendi meditasyonlarımı yaptırmaya başladım ve meditasyonlarımı 2012 – 2016 yılları arasında yayınlanan Ruhsal Astroloji ve Ay Ajandası kitaplarıma taşıdım.

Youtube Kanalımda Meditasyon ve Farkındalık konulu videolarımı Nisan 2020'den beri sizlerle payleşıyor ve yeni videolar ekliyorum.

İzmir 9 Eylül'de Büro Yönetimi, Berlin’de Aile Terapistliği eğitimlerimi tamamladım. 22 yaşında anne oldum. 5 yıl Cumhuriyet Gazetesi ve Yeni Harman Dergilerinde köşe yazılarım yayınlandı. 1 yıl boyunca Metropol FM’de astroloji programı yaptım. 

Rei Ki ve Ra Sheeba Master, Serafim Blueprint, Acmos ve Andromeda Pırlanta Şifa Uygulayıcısı, Dönüşümsel Nefes Koçu, Aile, Karma ve Regresyon Terapisti, Astroloji öğrencisi / öğretmeni / danışmanı ve Şaman Şifacıyım.

0551 070 6833